PVV woest over 'smaadcampagne' ontwikkelingshulpclub

Actueel nieuws uit binnen en buitenland.

Moderator: Moderators

Gebruikersavatar
BillvdBergh
Banned
Berichten: 265
Lid geworden op: 28 aug 2010 16:17

Re: PVV woest over 'smaadcampagne' ontwikkelingshulpclub

Bericht door BillvdBergh »

@CVR
U bedoelt de toon van deze PVV clown, Mos ? Uit welke gesticht hebben ze deze man geplukt ?
http://www.youtube.com/watch?v=CZBr8gmd ... re=related

Of deze: http://www.youtube.com/watch?v=XjvIlVUO ... re=related

:lol: :lol: :lol:
demmers
Forum fan
Berichten: 276
Lid geworden op: 24 aug 2010 10:15

Re: PVV woest over 'smaadcampagne' ontwikkelingshulpclub

Bericht door demmers »

Ach....zijn ze weer woest bij de PvV?..
Welke groep kunnen ze nou weer nawijzen?
Israel?....oooh! wat zeg ik nou?!
Chris H
Forum fan
Berichten: 437
Lid geworden op: 19 nov 2008 16:40

Re: PVV woest over 'smaadcampagne' ontwikkelingshulpclub

Bericht door Chris H »

cvr schreef: Die club heeft dus geen gelijk, dat is al gezegd door mensen die dit kunnen weten.
Pffff.... sterk argument. Ik koop meteen een auto.
#-o
fbs33
Bevlogen
Berichten: 3364
Lid geworden op: 28 feb 2006 19:11

Re: PVV woest over 'smaadcampagne' ontwikkelingshulpclub

Bericht door fbs33 »

cvr schreef:
BillvdBergh schreef: Chantage dus. De Westerse economie kan alleen maar draaien door de rest van de wereldbevolking te "onderdrukken" , uit het Westen is dat ongeveer 12 % die 88 % van de wereldbevolking moet onderdrukken. 50% van de totale olie in de wereld wordt beheerd door de VS en de rest van de wereld moet het met het overige doen en hun "energie slurpende troep" inademen ( auto's). Daarnaast zijn de centjes in principe niet afkomstig van industrieen en machines maar van brandstoffen ,
afkomstig van de onderdrukten: olie en geen biobrandstof.
Als we in aanmerking nemen dat het merendeel van de oliecentjes in rijke Arabische landen, waar ze niet weten hoeveel grote bakken ze moeten kopen, terecht komt kan die onderdrukking alleen van de Islam komen dacht ik zo. Nu stel jij dat er onderdrukking is, niet ik, dus zeg jij dan maar tot in detail waar en wie er onderdrukt wordt.

mvg
Haha die 'oliecentjes renderen in Westerse (EU & USA) industrieën waar de arbeider moet betalen voor CO2 leed en bovndien het afgeroomde deel van zijn salaris naar die sheiks ziet gaan (om het bloeden voor de sociale potten waar de islamisering zijn financien haalt maar niet te noemen. :lol:
Plaats reactie