Hoeveel doden?sarnian schreef:Hebben ze wel gedaan : op de Dam in Amsterdam !
10^23 Anti-homeo overdosisactie
Moderator: Moderators
Re: 10^23 Anti-homeo overdosisactie
God bestaat niet. Religie is de vrijwillige celstraf van het verstand. Bidden is ozo kinderachtig. De dood is het absolute eindpunt van elk individueel leven. Als iets niet merkbaar en niet meetbaar is, bestaat het niet. Alle homeopaten zijn kwakzalvers.
Re: 10^23 Anti-homeo overdosisactie
Voor zover ik begreep omdat ze wilden voorkomen dat er teveel tegenstanders op af zouden komen.Yours schreef:Ik vraag me af waarom ze niet bekend hebben willen maken waar het in Amsterdam gehouden wordt.
Het is wel duidelijk dat de grootste oplichters zich bezighouden met homeopathie (lekker makkelijk en zonder kennis van zaken geld verdienen) maar of de tegenstanders van homeopathie zo hun punt hebben gemaakt weet ik niet. Met openheid, transparantie en de mogelijkheid dingen te controleren heeft deze actie (of moet ik zeggen egotrip?) weinig te maken.
Waarom ergens midden in Amsterdam gaan staan zonder de mogelijkheid voor critici om daarbij aanwezig te zijn? Voor neutrale mensen was er op deze manier niets te controleren.
http://www.kloptdatwel.nl/2011/02/05/de ... et-koppen/