Rereformed schreef: ↑22 aug 2018 05:15
Cohen geeft toe (oa.) hieraan schuldig te zijn:
"Individual-1 (=now the president of the USA) directed his personal lawyer to break the law in order to influence the outcome of the 2016 presidential election."
Klik & zelfs op
Foxnews: zeer waardevol nieuws! Het lijkt gedaan met Blitzgrieg Bozo de oranje narcist.
OMG!
Eindelijk!
Je moest wel heel lang erop wachten! Het tijdstip van je bericht geeft de gedachte dat je er de hele nacht voor bent opgebleven.
Ik heb de commentaren nog niet gehoord. Is 8 veroordelingen van de 18 aanklachten geen teleurstelling voor Mueller?
Manafort is een crimineel -- de downfall van Trump's campagneleider is enorm slecht nieuws voor het imago dat de president nu niet meer hoog kan houden. Daarnaast komt er nog een andere zaak tegen Manafort aan waarbij er nog meer op het spel staat.
8 van de 18 lijkt geen succes voor de aanklagers, maar dat is schijn. De 8 misdaden waaraan Manafort schuldig is bevonden betreffen een mix van alle typen midaden waarvan hij beschuldigd werd. Over de andere 10 misdaden waarvan hij (nog steeds) wordt verdacht, heeft de jury simpelweg geen unanieme uitspraak gedaan, wat dan ''mistrial'' (''An inconclusive trial, such as one in which the jury cannot agree on a verdict'') wordt genoemd. Daar kan dan nog op door worden gegaan in een toekomstig nieuwe zaak. Van deze zaak kan geschat worden dat hij er maximaal 11 tot 14 jaar voor gaat krijgen en minimaal 5 tot 7. Bij de volgende zaak tegen Manafort staat er
nog meer op het spel. Het is bovendien in Washington met een rechter die erom bekend staat weinig van Republikeinen te houden. Maar laten we uitgaan van het meest positieve scenario voor Manafort: hij krijgt maar 6 jaar gevangenisstraf voor deze eerste 8 misdaden & de aanklagers gaan er niet meer op door. Bij de volgende rechtzaak krijgt hij nogeens 10 jaar (een minimum). Samen is dat 17 jaar. Manafort is 70 jaar, wat wil zeggen dat hij tot minimaal z'n 87ste achter de tralies zit -- wellicht de rest van z'n leven. Niet leuk voor iemand die alles heeft verloren, een ongelukkige vrouw achterlaat die tegen haar kleinkinderen moet gaan zeggen dat opa voor zware misdaden in de gevangenis zit, en twee kinderen die hij niet meer kan zien wanneer hij dat zelf wil. Dat kan hem bovendien stimuleren alsnog met Mueller een deal te sluiten. Het relevante is dat zowel de voormalige campagneleider van de oranje president alswel zijn voormalige advocaat nu publiekelijk zware criminelen blijken te zijn.
Omarosa manigault newman loopt daarnaast ook nog eens audios te verspreiden met zeer beschadigende info voor Trump. Cohen werkt mee aan het onderzoek, een advocaat van het Witte Huis had al een boekje opengedaan, Omarosa is nog steeds een boekje aan het opendoen, Michael More komt binnenkort met z'n film, het Rusland-onderzoek loopt op volle toeren en wordt steeds dreigender voor Trump, de October Surprise komt er ook nog aan... Op naar de midterm verkiezingen.
Waar ik eveneens benieuwd naar ben, is hoever Foxnews nu nog wil gaan met het steunen van de president nu het kaartenhuis duidelijk op instorten staat -- volgens mij beschikken die hielenlikkers niet over voldoende sisu

.