Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Actueel nieuws uit binnen en buitenland.

Moderator: Moderators

Berjan
Bevlogen
Berichten: 1610
Lid geworden op: 23 mar 2010 08:39

Re: Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Bericht door Berjan »

B.S. schreef: 12 dec 2023 20:48 Het schijnt hier maar niet door te willen dringen, ook uit kwade wil waarschijnlijk, dat wat Israël nu militair uitvoert in Gaza helemaal niet zoveel afwijkt van wat er in de strijd tegen IS in Irak en Syrië is gedaan. (En dat daar op de grond veelal Koerdische strijders voor zijn ingezet die voor een deel ook weer verraden werden, maar dit terzijde. Israël verliest wel eigen militairen.)
En dat er ook vele burgerslachtoffers in de ook door ons gesteunde strijd in Afghanistan vielen, en nog 'zinloos' ook, weten we nu.
En dat tegen de helft van de tot nu toe omgekomen in Gaza uit strijders van Hamas bestaat.
Dat Egypte, Jordanië, Saoedie-Arabië, de VAE achter de schermen heel goed kunnen leven met dit aanpakken van Hamas.

Alleen gevoelige zielen in het 'Westen' lijken alleen maar nare ellende door een gemeen Israël te zien.
Hamas zou zich ook kunnen overgeven. Dan stopt de oorlog ook.
Bewijs jij maar eens dat de helft van de gesneuvelden hamas strijders waren. Wedden dat je dit niet kan. Of je moet Jerusalempost citeren of zo..

Tevens weet je ook wel dat in zoveel jaar Irak en Afghanistan net iets meer dan twee keer zoveel doden zijn gevallen als nu in Gaza in drie maanden (!).. Dus hoezo is dat een vergelijking?
Je moet eens aan Amerika vragen of er in Irak en Syrie geen boots on the ground waren :^o
En dat dit veelal Koerden waren, weer een #-o gevolgd door een :^o

Dat er zinloze doden zijn gevallen in Afghanistan had men toen niet kunnen weten. Plus men heeft daar veel willen doen, voor de gewone burgers. Maar Israel plakt een etiket op een burger "terrorist" "helper van terrorist" "potentiele terrorist" en dan kunnen ze hun wraakoefening weer verder vervolgen. We WETEN nu dat dit zinloos gaat zijn. Aangezien je terrorisme niet vernietigd door poppetjes te vernietigen. Maar terrorisme zit in de geest van de mensen. En word geprovoceerd in dit geval door Israel..
Gewone Palestijnen als gewone mensen behandelen en het terrorisme houdt vanzelf op. De mens word niet geboren als terrorist. De mens wil gewoon leven, in zijn kleine omgeving met zijn groepje mensen.


19:50


Biden: Netanyahu moet kabinet aanpassen
De Amerikaanse president Biden heeft gezegd dat de Israëlische premier Netanyahu zijn kabinet van hardliners moet aanpassen. Volgens Biden begint Israël de steun te verliezen voor de oorlog in Gaza.

"Hij moet de regering veranderen. Deze regering in Israël maakt het heel moeilijk", zei Biden. Hij noemde specifiek de extreemrechtse veiligheidsminister Itamar Ben-Gvir en kwalficieerde Netanyahu's kabinet als "de meest conservatieve regering in de geschiedenis van Israël".

Biden maakte zijn opmerkingen op een bijeenkomst om geld te werven voor zijn verkiezingscampagne van volgend jaar. Hij zei ook dat Israël zich niet moet verzetten tegen een Palestijnse staat in de toekomst. "We hebben een mogelijkheid om de regio te verenigen. Maar we moeten zeker zijn dat Bibi begrijpt dat hij wat moet bewegen. Je kan geen 'nee' zeggen tegen een Palestijnse staat. Dat wordt het moeilijke deel."
bron:https://nos.nl/liveblog/2501274-biden-n ... iest-steun

Volgens mij moet "Bibi" zelf opstappen. Opdonderen en een gematigde persoon op diens plek zetten. Maar goed, een gematigd persoon die een tweestatenoplossing aanprijst zal door een terroristische jood worden omgebracht. Zoals de geschiedenis al heeft uitgewezen.
B.S.
Bevlogen
Berichten: 2893
Lid geworden op: 07 jun 2022 22:49

Re: Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Bericht door B.S. »

The Jerusalem Post heb ik hoger zitten dan het NOS-journaal :D
0
Ook als doden over een langere periode zijn uitgesmeerd zoals in Afghanistan (dat ook veel groter is dan Gaza en waar de strijd ook grotendeels buiten de steden werd uitgevochten), ze lopen ook in de tienduizenden. Ze zijn wel gevallen en 'wij' waren bereid die prijs te betalen (ik herinner er me nooit ophef over, nooit stationsbezettingen e.d.) Het is ook een beetje de grote leugen van oorlog in het algemeen, zo min mogelijk burgerslachtoffers. Militairen weten heus wel dat dit in gebieden als Gaza onvermijdelijk wordt. Hamas ook en is er trots op. Alleen is het nu wel erg aan het mislopen voor Hamas. (Hopelijk voor Israël mogen ze het ook echt afmaken.)

Het hele blok (Berjan, Dikkemick, Axyanus, Appelflap, Maria, Tiberius Claudius, Berjan) - ga nou eens bij je zelf afvragen - nu al over de twee maanden maar boos op Israël, Israël, Israël, Israël, Israël. Zelfs Rusland heeft hier verhoudingsgewijs bij lange na niet zoveel woede opgeroepen. Alle andere conflicten in de wereld (Ethiopië lijkt op dit moment het record te houden voor 21ste eeuwse conflicten - rond de halfmiljoen doden sinds 2020) het lijkt niks los te maken.
Ziet iemand hier hoe je met Hamas maar ook iets dichter bij welke oplossing ook komt? Hoeveel islamitisch geïnspireerden dit zouden willen navolgen, ook voor 'ons'. Dat andere 'westerse' landen in vergelijkbare situaties ook niet dergelijke resultaten zouden boeken (wat ook zo is gezien de campagne tegen IS). Dat Israël op dit blog in grote mate sowieso niet als legitiem wordt gezien? (Israël is een 'genocidale en Imperialistische staat' stond in een reactie maanden voor 7 oktober.)
appelfflap
Banned
Berichten: 8929
Lid geworden op: 23 mei 2005 17:16

Re: Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Bericht door appelfflap »

B.S. schreef: 12 dec 2023 20:48 Het hele blok (Berjan, Dikkemick, Axyanus, Appelflap, Maria, Tiberius Claudius, Berjan) - ga nou eens bij je zelf afvragen - nu al over de twee maanden maar boos op Israël, Israël, Israël, Israël, Israël.
laat het ons eens inhoudelijk houden, freethinker weet je wel
https://www.un.org/en/genocidepreventio ... nocide.pdf
In the present Convention, genocide means any of the following acts committed with intent to destroy, in whole or in part, a national, ethnical, racial or religious group, as such:
(a) Killing members of the group;
(b) Causing serious bodily or mental harm to members of the group;
(c) Deliberately inflicting on the group conditions of life calculated to bring about its physical destruction in whole or in part;
(d) Imposing measures intended to prevent births within the group; (e) Forcibly transferring children of the group to another group.
intentie?
niet duidelijk genoeg?
het internet staat er vol van
Berjan
Bevlogen
Berichten: 1610
Lid geworden op: 23 mar 2010 08:39

Re: Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Bericht door Berjan »

B.S. schreef: 12 dec 2023 21:49 The Jerusalem Post heb ik hoger zitten dan het NOS-journaal :D
0
Ook als doden over een langere periode zijn uitgesmeerd zoals in Afghanistan (dat ook veel groter is dan Gaza en waar de strijd ook grotendeels buiten de steden werd uitgevochten), ze lopen ook in de tienduizenden. Ze zijn wel gevallen en 'wij' waren bereid die prijs te betalen (ik herinner er me nooit ophef over, nooit stationsbezettingen e.d.) Het is ook een beetje de grote leugen van oorlog in het algemeen, zo min mogelijk burgerslachtoffers. Militairen weten heus wel dat dit in gebieden als Gaza onvermijdelijk wordt. Hamas ook en is er trots op. Alleen is het nu wel erg aan het mislopen voor Hamas. (Hopelijk voor Israël mogen ze het ook echt afmaken.)
Er zijn nu al tienduizenden in een paar maanden.. Ik weet niet of je het weet? Maar dat betekent over de vele jaren waarop de Afghanistan oorlog en de syrie oorlog is uitgevochten dat er honderd duizenden doden gaan vallen. ChaimNisky had het in het begin over 100.000 tot 500.000. Handen wrijvend zei hij dit (kan ik me zo voorstellen)..


Je bent al net zo zot als een deur als ChaimsNisky. En van die persoon begrijp ik het nog een beetje. Die voelt zich een met Israel. Zelfs terwijl hij in het Buitenland woont en totaal niemand daarvan kent.. Maar van een gewone Hollander is dit onbegrijpelijk..

Man, toen ik gamede. En ik speelde iets te lang Call of Duty moest ik het al een tijdje naast mij neerleggen en denken "het zijn maar pixels die ik "vermoord".. Laat staan dat je dus echte mensen, van vlees en bloed, met gezinnen, met leven etc gaat vermoorden.. Dan zit er echt een steekje los bij die personen.

Mislopen voor Hamas? Hun doel was de boel weer op de kaart te zetten. Weer zorgen dat er een twee staten oplossing zou komen. En daar gaat het nu echt naar toe. Als je de rest van de wereld mag geloven althans. Zelfs Biden beweert dat Israel daar nu echt naar toe moet werken.

Het hele blok (Berjan, Dikkemick, Axyanus, Appelflap, Maria, Tiberius Claudius, Berjan) -
Bedankt voor het compliment, maar ik ben maar 1 persoon.

ga nou eens bij je zelf afvragen - nu al over de twee maanden maar boos op Israël, Israël, Israël, Israël, Israël.


Het is niet boos, boos, boos. Het is verdrietig voor alle onschuldige slachtoffers. En dat ontgaat jou en ChaimsNisky en nog meer van zulke figuren.

Jullie labelen de Palestijnen als terrorist en potentieel terrorist en dan is alles geoorloofd..

Zelfs Rusland heeft hier verhoudingsgewijs bij lange na niet zoveel woede opgeroepen. Alle andere conflicten in de wereld (Ethiopië lijkt op dit moment het record te houden voor 21ste eeuwse conflicten - rond de halfmiljoen doden sinds 2020) het lijkt niks los te maken.


Weet je waar jij je steeds aan schuldig maakt? Aan "whataboutism". Wijzen naar anderen, hunnie doen het ook. Dus mogen wij het ook. En dat is voor mensen die geen inhoudelijk weerwoord meer hebben.

En hoezo heeft Rusland niet zoveel woede opgeroepen? Bij mij wel. Ik heb zelfs op het punt gestaan om naar Oekraine te gaan.. Dat gevoel heb ik nou weer niet bij Israel-Gaza :roll:
Ziet iemand hier hoe je met Hamas maar ook iets dichter bij welke oplossing ook komt?


En heb je van het blok mensen hier ook maar een iemand gezien die een boontje voor Hamas had? Volgens mij heeft iedereen het over de onschuldige Palestijnen. Palestijnen die vast zitten tussen Hamas en de lui van Israel. En dat je door die mensen als "colleteral dammage" te zien je een tweede of derde Hamas krijgt..

Maar neen, wees maar horende doof en ziende blind.
Hoeveel islamitisch geïnspireerden dit zouden willen navolgen, ook voor 'ons'. Dat andere 'westerse' landen in vergelijkbare situaties ook niet dergelijke resultaten zouden boeken (wat ook zo is gezien de campagne tegen IS). Dat Israël op dit blog in grote mate sowieso niet als legitiem wordt gezien? (Israël is een 'genocidale en Imperialistische staat' stond in een reactie maanden voor 7 oktober.)
Dit is voor mij koeterwaals en volledig voorbij aan de hele kwestie.. IS is heel wat anders dan Hamas/Palestina. Hamas komt voort uit de onderdrukking van Israel. Dat pikken bepaalde mensen niet (die ook nog last hebben van PTSS, ook weer door Israel veroorzaakt) en die vormen nu een allegaartje dat Hamas heet.. IS was een islamitisch geïnspireerde groepering.

Israel word echt wel als legitiem gezien. Ze zijn er nu eenmaal, dus deal with it. Maar ga dan niet Palestina koloniseren, Palestijnen kapot maken en dan huilen als men eens tegenstand biedt. Wie het zwaard gebruikt zal met het zwaard omkomen.
Hamas is trouwens ook ECHT gefabriceerd door Israel EN het word nog steeds gesteund door Israel via Qatar. Allemaal om te verdelen en daardoor te blijven heersen over dat gebied.

https://www.jpost.com/Arab-Israeli-Conf ... ded-583082
Berjan
Bevlogen
Berichten: 1610
Lid geworden op: 23 mar 2010 08:39

Re: Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Bericht door Berjan »

appelfflap schreef: 13 dec 2023 01:02 niet duidelijk genoeg?
het internet staat er vol van
Mensen die ook maar een beetje mensenkennis hebben zien de duivel in deze man zijn ogen.. En dan praten over de duivels van Gaza :roll:

Nethanyalul had het over het Licht dat vocht tegen de Duisternis. En zij waren natuurlijk het Licht. Maar het is eerder Duisternis vs Duisternis.
Mensen "van het Licht" gaan voor vrede, en samen mens zijn op een klein planeetje in een klein zonnestelsel. En de dingen niet zo serieus nemen zoals deze mensen doen.
Gebruikersavatar
Peter van Velzen
Site Admin
Berichten: 21267
Lid geworden op: 02 mei 2010 10:51
Locatie: ampre muang trang thailand

Re: Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Bericht door Peter van Velzen »

Helaas, de kinderen van Judea (én die van Palestina) leren nog steeds de oorlog.
Ik wens u alle goeds
Gebruikersavatar
dikkemick
Adelaar
Berichten: 23180
Lid geworden op: 07 mar 2013 18:36

Re: Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Bericht door dikkemick »

Peter van Velzen schreef: 13 dec 2023 02:30 Helaas, de kinderen van Judea (én die van Palestina) leren nog steeds de oorlog.
Als ik als kind zou mogen kiezen? Kijk naar de beelden van het 20.00 uur journaal. Liever geen Palestijns kind dus.

Maar goed, dit probleem lost zichzelf op. Er zijn straks geen Palestijnse kinderen meer.

Sinds 7 oktober zijn er 1.332 Israëliërs gedood en meer dan 18 duizend Palestijnen. Hoewel Biden heeft gezegd dat er 'veel te veel' Palestijnse doden vallen, blijft de Amerikaanse regering herhalen dat Israël 'het recht heeft op zelfverdediging'.

Bullshit!
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere. Zulks is om moverende reden evident!
Einstein/Mick
Gebruikersavatar
HierEnNu
Superposter
Berichten: 7468
Lid geworden op: 03 aug 2022 15:57

Re: Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Bericht door HierEnNu »


Nederland stemt NIET voor staakt-het-vuren in de Gazastrook!


Wij, Nederlanders, worden mijns inziens in deze op verstandige wijze vertegenwoordigd.


  • De Algemene Vergadering van de VN heeft met overweldigende meerderheid gestemd voor een staakt-het-vuren in de Gazastrook, maar Nederland onthield zich opnieuw van stemming, net als eind vorige maand. Volgens demissionair minister Bruins Slot (Buitenlandse Zaken) was de tekst niet duidelijk genoeg over de tijdelijke aard van zo'n staakt-het-vuren.




    :scissors:

    De Verenigde Staten hadden een extra paragraaf voorgesteld waarin stond dat de vergadering "de gruwelijke terroristische aanslagen van Hamas ondubbelzinnig verwerpt en veroordeelt". Een tweede aanpassing, voorgesteld door Oostenrijk, voegde daaraan toe dat de gijzelaars "in handen van Hamas en andere groepen" onmiddellijk zouden moeten worden vrijgelaten. Beide amendementen werden verworpen.

    Ook Nederland heeft geprobeerd de resolutie aan te passen, zegt minister Bruins Slot op X, maar dat is niet gelukt.

    Hanke Bruins Slot

    @HankeBruinsSlot

    De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties heeft tijdens een spoedsessie gestemd over een resolutie ten aanzien van de situatie in Gaza. Lees hier de stemverklaring van Nederland: https://t.co/0sf8wGxmmI

    Twitter image:



    22:43 12 december 2023

    De resolutie die nu is aangenomen, is niet bindend, wat betekent dat Israël die naast zich neer kan leggen. Alleen een resolutie in de VN-veiligheidsraad is bindend, maar omdat de VS bondgenoot is van Israël en in de Veiligheidsraad resoluties kan stoppen met een veto, is er weinig wat de VN kan doen.

    :scissors:
BRON: NOS Nieuws vandaag, 00:58
Grote meerderheid in VN voor bestand Gaza, Nederland stemt weer niet mee
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Bobby Kennedy:
. . ."Some men see things as they are, and ask why?
I dream of things that never were, and ask why not?"
.
Gebruikersavatar
dikkemick
Adelaar
Berichten: 23180
Lid geworden op: 07 mar 2013 18:36

Re: Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Bericht door dikkemick »

Nederland stemt NIET voor staakt-het-vuren in de Gazastrook!

Wij, Nederlanders, worden mijns inziens in deze op verstandige wijze vertegenwoordigd.
Dus stoppen met uitmoorden en vernietigen is NIET verstandig?
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere. Zulks is om moverende reden evident!
Einstein/Mick
Gebruikersavatar
HierEnNu
Superposter
Berichten: 7468
Lid geworden op: 03 aug 2022 15:57

Re: Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Bericht door HierEnNu »

dikkemick schreef: 13 dec 2023 08:33
Nederland stemt NIET voor staakt-het-vuren in de Gazastrook!

Wij, Nederlanders, worden mijns inziens in deze op verstandige wijze vertegenwoordigd.
Dus stoppen met uitmoorden en vernietigen is NIET verstandig?
  • Stoppen met Hamas uitmoorden en vernietigen
    is UITERST ONverstandig EN
  • de gruwelijke terroristische aanslagen van Hamas NIET
    ondubbelzinnig verwerpen en veroordelen
    is UITERST ONverstandig EN
  • de toevoeging dat de gijzelaars in handen van Hamas en andere groepen
    onmiddellijk zouden moeten worden vrijgelaten verwerpen
    is ook UITERST ONverstandig!
Kortom, een UITERST ONverstandige resolutie.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Bobby Kennedy:
. . ."Some men see things as they are, and ask why?
I dream of things that never were, and ask why not?"
.
Gebruikersavatar
dikkemick
Adelaar
Berichten: 23180
Lid geworden op: 07 mar 2013 18:36

Re: Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Bericht door dikkemick »

HierEnNu schreef: 13 dec 2023 09:55
dikkemick schreef: 13 dec 2023 08:33
Nederland stemt NIET voor staakt-het-vuren in de Gazastrook!

Wij, Nederlanders, worden mijns inziens in deze op verstandige wijze vertegenwoordigd.
Dus stoppen met uitmoorden en vernietigen is NIET verstandig?
  • Stoppen met Hamas uitmoorden en vernietigen
    is UITERST ONverstandig EN
  • de gruwelijke terroristische aanslagen van Hamas NIET
    ondubbelzinnig verwerpen en veroordelen
    is UITERST ONverstandig EN
  • de toevoeging dat de gijzelaars in handen van Hamas en andere groepen
    onmiddellijk zouden moeten worden vrijgelaten verwerpen
    is ook UITERST ONverstandig!
Kortom, een UITERST ONverstandige resolutie.
1.332 Israëliërs gedood en meer dan 18 duizend Palestijnen!
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere. Zulks is om moverende reden evident!
Einstein/Mick
Gebruikersavatar
HierEnNu
Superposter
Berichten: 7468
Lid geworden op: 03 aug 2022 15:57

Re: Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Bericht door HierEnNu »

dikkemick schreef: 13 dec 2023 10:49
HierEnNu schreef: 13 dec 2023 09:55
dikkemick schreef: 13 dec 2023 08:33

Dus stoppen met uitmoorden en vernietigen is NIET verstandig?
  • Stoppen met Hamas uitmoorden en vernietigen
    is UITERST ONverstandig EN
  • de gruwelijke terroristische aanslagen van Hamas NIET
    ondubbelzinnig verwerpen en veroordelen
    is UITERST ONverstandig EN
  • de toevoeging dat de gijzelaars in handen van Hamas en andere groepen
    onmiddellijk zouden moeten worden vrijgelaten verwerpen
    is ook UITERST ONverstandig!
Kortom, een UITERST ONverstandige resolutie.
1.332 Israëliërs gedood en meer dan 18 duizend Palestijnen!
En wat gaat die UITERST ONverstandige resolutie daar aan veranderen?
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Bobby Kennedy:
. . ."Some men see things as they are, and ask why?
I dream of things that never were, and ask why not?"
.
ChaimNimsky
Superposter
Berichten: 5623
Lid geworden op: 06 mar 2013 19:21
Locatie: Sevilla

Re: Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Bericht door ChaimNimsky »

dikkemick schreef: 13 dec 2023 10:49 1.332 Israëliërs gedood en meer dan 18 duizend Palestijnen!
De reden dat er zo weinig burgerslachtoffers zijn in vergelijking tot andere oorlogen in het Midden Oosten, is dat Israel beter met de burgers omspringt met al die roof-knock waarschuwingen, flyers, folders, digitale berichten, corridoren voor burgers, etc. dan de geallieerden in de strijd tegen ISIS en in de golfoorlogen -- laat staan dan niet-westerse landen, zoal de Syrische oorlog of de Etiopische oorlog, waar respectievelijk een kwart miljoen en een half miljoen burgerslachtoffers hun leven verloren. En dat ondanks dat Hamas hun burgers als schild gebruikt en slachtoffers welkom zijn bij hun informatie-oorlog en in het kader van oorlogsvoering "proportionaliteit" verwijst naar het beginsel dat militaire acties in verhouding moeten staan tot het beoogde legitieme doel en niet tot het aantal slachtoffers en volgens het internationaal humanitair recht civiele objecten zoals scholen, ziekenhuizen en moskee's hun beschermde status verliezen als ze worden gebruikt voor militaire doeleinden zoals huisvesting of wapenopslag voor strijders.

Bovendien is Israel aanzienlijk effectiever in de strijd dan de geallieerden in vergelijkbare slagen, zoals de strijd om Mosul, etc.
Zionist
Gebruikersavatar
dikkemick
Adelaar
Berichten: 23180
Lid geworden op: 07 mar 2013 18:36

Re: Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Bericht door dikkemick »

De tranen blijven me hier in de ogen springen.

Pro geweld
Pro opjagen
Pro vernietiging

Anti gesprek
Anti oorlogspauze
Anti proportionaliteit.
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere. Zulks is om moverende reden evident!
Einstein/Mick
appelfflap
Banned
Berichten: 8929
Lid geworden op: 23 mei 2005 17:16

Re: Israël overvallen door Operatie al-Aqsa storm: oorlog!

Bericht door appelfflap »

ChaimNimsky schreef: 13 dec 2023 11:31 De reden dat er zo weinig burgerslachtoffers zijn
wel meer als in 2j oorlog tussen Rusland en Oekraine

omgerekend? 2 maanden oorlog in Oekraine: Stel je voor dat 60% vd gebouwen verwoest zou zijn (nationaal) met 400 000 doden
Dat is de verhouding.
Israel heeft in 2 maanden zo onwaarschijnlijk veel kinderen vermoord, volgens sommige heir hamasjugend die dus dood mogen.

en dan zeggen dat er weinig slachtoffers zijn?

zo doen ze het nu
https://www.theguardian.com/world/2023/ ... id-workers
Gesloten