De Palestijnse Identiteit werd pas na 1964 geboren!
De Levant werd een Islamitische kolonie die met bruut koppensnellend geweld in 638 gekolonaliseerd werd door rovende bendes Mohammedanen die met het zwaard in de hand de
'Religie van de Vrede' met doodsbedreigende dwang verspreidden en waarna het daar vanaf dag 1 al nooit goed ging, helemaal niet voor degenen die het hoofd letterlijk verloren omdat ze zich niet wilden bekeren, maar ook niet voor de gewone burgers die zich gedwongen tot de Islam bekeerden en ook niet voor degenen die verder als Dhimmi door het leven moesten.
En hoe gaan we dan verder? Wederom 1386 jaar oorlog voeren? 5,5 Miljoen Palestijnen op de vlucht is zeker niet mijn idee, maar ooit zijn ze als Arabieren richting De Levant vertrokken om er een vredig beter bestaan op te bouwen. Missie mislukt!
Moeten die mensen daarom nu dan maar verhuizen? Nee toch!
Moeten van mij de huidige Palestijnen
[afgezien van de Islamisten!!!] dan weg??? Welnee. Blijf lekker zitten en accepteer dat je land altijd in oorlog zal blijven en dat je buurland Israël met IJzeren Vuist terug zal blijven slaan als jullie er niet voor kiezen om in vreedzame coëxistentie met Israël te willen leven maar in plaats daarvan het Islamistische ideaal om Israël te vernietigen na blijven streven. Laat je dan maar opnieuw onderdrukken door de opvolgers van Hamas&Co die jullie opnieuw zullen onderdrukken en uitbuiten om zichzelf te verrijken en bewapenen. Dat is dan jullie keuze. Maar accepteer het dagelijks geweld en ... belangrijker nog:
- blijf met je tengels van andermans bezit af.
Israël is niet van jullie maar van de Israëliërs, zorg dan ook maar voor je eigen water, voedsel en energie en houdt al helemaal op met profiteren van de charitas die de Westerse wereld jullie zonder wederdienst uitkeert via dat corrupte UNRWA!
- Wie de 'vader' of beter 'verwekker' was
van die Palestijnse Identiteit die pas na 1964 geboren werd?
Dat was terroristenleider Yasser Arafrat die de Palestijnse Identiteit verwekte met zijn
gewelddadige op vernietiging en zelfverrijking gerichte moordlust waardoor zijn nalatenschap
de naam
'Giftig Adderengebroed' niet eens waardig is.
Als AllaH echt zou bestaan dan zou Hij iedere Islamist en iedereen die de Islamisten steunt
hier en nu en overal en altijd een accute hartstilstand bezorgen en zou er vervolgens
niet alleen in de Levant vrede uit kunnen breken maar overal ter wereld
waar de Islamisten bloedig huishouden en de
'Religie van de Vrede' te schande maken!
Terroristenleider Yasser Arafrat was echter geen Islamist die als hoogste doel heeft
om Israël te vernietigen. Zover ik weet was hij zelfs geen praktiserend Moslim,
hoewel hij wel opportunistisch genoeg was om zich bij tijd en wijle zo voor te doen
als de omstandigheden zulks nodig maakten om zijn doelen te verwezenlijken.
Dat Yasser Arafrat
'maar' [in de betekenis van slechts!] een Socialist was
zal ik echter nooit beweren, dan zou ik eerder beweren dat hij op de eerste plaats
een Nationalist was met een neiging tot beperkt Socialisme,
beperkt tot diens eigen volk vanuit
"Eigen volk eerst!":
- eerder een soort van Nationaal Socialist dus!

Vanuit het perspectief van het internationaal Recht en de Verenigde Naties
wordt het Palestijnse Volk erkend en heeft het recht op zelfbeschikking.
Daar sta ik achter, want ieder volk heeft recht op zelfbeschikking.
Antisemitische uitingen stoppen helpt bestrijding antisemitisme.
.Ik vind jou zelf verantwoordelijk voor jouw interpretatie.
De meeste mensen 'weten' dat God bestaat: God bestaat niet!