EO woedend over voorstel minder religieuze programma´s op publieke omroep

Opvallende zaken, schokkende gebeurtenissen, bizarre verhalen enz. Valt je iets op in de media zet deze artikelen dan hier!!

Moderator: Moderators

Plaats reactie
Gebruikersavatar
PietV.
Erelid
Berichten: 14510
Lid geworden op: 21 sep 2004 20:45
Locatie: Rotterdam

EO woedend over voorstel minder religieuze programma´s op publieke omroep

Bericht door PietV. »

Nederland seculariseert en de publieke omroep lijkt hier aan voorbij te gaan. De tientallen miljoenen stromen binnen en voornamelijk de EO krijgt er niet genoeg van om ene Jezus met belastinggeld te promoten. Dat wordt in de toekomst anders en daar zijn ze furieus over.

https://www.ad.nl/show/eo-boos-op-npo-p ... ~ac2a5b03/
Religie: Jezelf elke dag voorliegen tot je erin gaat geloven!
Gebruikersavatar
Gerard
Bevlogen
Berichten: 1883
Lid geworden op: 17 nov 2004 16:35
Locatie: Deventer

Re: EO woedend over voorstel minder religieuze programma´s op publieke omroep

Bericht door Gerard »

Ik weet dat het moeilijk is te verkroppen dat de seculering echt doorzet behoudens de instroom van nieuwe ‘nederlanders’ die hun achterhaalde religiesprookjes in hun rugzakje meenemen. Beste EO, ga niet ook nog geloven dat het christelijk geloof nog een zinvolle bijdrage heeft en dat het slechts een tijdelijk en matig verval betreft. Wordt eens wakker en belijdt je geloof achter je voordeur. Of liever nog wat verder vd straat.
"Er zijn mensen die men overtuigt met verheven gebaren, maar die men wantrouwig maakt met argumenten."
Friedrich Nietzsche
Gebruikersavatar
Gershom
Diehard
Berichten: 1075
Lid geworden op: 10 sep 2016 15:23

Re: EO woedend over voorstel minder religieuze programma´s op publieke omroep

Bericht door Gershom »

Een fusie met de islam is denkbaar.
voor de EO is iets geloven beter dan niets geloven
Plaats reactie