Pagina 1 van 1

Sudan, land of criminals.

Geplaatst: 05 nov 2006 23:43
door jHenosch
Hoe dat land het voor elkaar heeft gekregen om nagenoeg immuun te zijn voor internationale druk, is echt een raadsel, al 40 jaar lang.

Terwijl haar schuld zich tot in een hel heeft verrezen.

Niemand kan beweren dat er geen hel op aarde bestaat.

Als ik Bin Laden was, wist ik wel in welk land ik moest zijn.

Geplaatst: 05 nov 2006 23:46
door Kitty
Wat is nu precies je discussiepunt? En je argumenten om een topic te openen?

Geplaatst: 05 nov 2006 23:47
door jHenosch
Kitty schreef:Wat is nu precies je discussiepunt? En je argumenten om een topic te openen?
wat dacht je ?

Geplaatst: 06 nov 2006 00:29
door Kitty
T6 :: Start u een nieuw onderwerp? Een nieuw onderwerp zou expliciet de discussiedoelstellingen van dit forum moeten verwezelijken. Formuleer duidelijk waar uw topic over zal gaan: baken dus het onderwerp af. Geef een stelling of geef stof om over te discussieren: mensen moeten kunnen reageren op uw stelling. Topics die beginnen met korte berichten worden niet gewaardeerd.

Geplaatst: 06 nov 2006 08:00
door jHenosch
Kitty schreef:T6 :: Start u een nieuw onderwerp? Een nieuw onderwerp zou expliciet de discussiedoelstellingen van dit forum moeten verwezelijken. Formuleer duidelijk waar uw topic over zal gaan: baken dus het onderwerp af. Geef een stelling of geef stof om over te discussieren: mensen moeten kunnen reageren op uw stelling. Topics die beginnen met korte berichten worden niet gewaardeerd.
Het lijkt hier wel dictatuur, nou snap ik waarom de woordenneukers zo weinig uithalen in een land als Sudan.

De discussie moet van te voren al "afgebakend" zijn.



Terwijl zich daar de meest schunnige zaken afspelen, waar Irak en Kosovo bij in het niet vallen, al 40 jaar lang, ongehoord.

Nee laten we dat probleem vooral Jan Pronkisch blijven afbakenen, het zijn toch maar zwartjes, he?, maar op een gegeven moment kon zelfs de kwezel Pronk z'n muil niet meer dichthouden !

Geplaatst: 06 nov 2006 08:06
door Erik
Kitty schreef:Wat is nu precies je discussiepunt? En je argumenten om een topic te openen?

Geplaatst: 06 nov 2006 08:10
door jHenosch
Erik schreef:
Kitty schreef:Wat is nu precies je discussiepunt? En je argumenten om een topic te openen?
Gewoon, het onderwerp Sudan levend houden, dat lijkt me meer dan logisch.

Geplaatst: 06 nov 2006 08:16
door Erik
jHenosch schreef:
Erik schreef:
Kitty schreef:Wat is nu precies je discussiepunt? En je argumenten om een topic te openen?
Gewoon, het onderwerp Sudan levend houden, dat lijkt me meer dan logisch.
Aha, dus er is slechts een onderwerp maar geen discussie.
Prima dan kunnnen we stoppen met deze NON-discussie.

Geplaatst: 06 nov 2006 12:38
door Devious
Het gaat erom, jHenosch, dat je met een uiteengezet verhaal komt, met een conclusie, die vervolgens onderbouwd wordt. Dat heeft niets met dictatuur te maken.

Een vriendelijke groet.