Pagina 1 van 1

Grap? De gevolgen voor de maker.

Geplaatst: 28 jan 2011 17:51
door herman van der helm
Een grap en de gevolgen die de maker ervan ondervindt.
http://www.advalvas.vu.nl/nieuws/1146-v ... dveld.html

Re: Grap? De gevolgen voor de maker.

Geplaatst: 28 jan 2011 18:16
door sarnian
Je liet niet weten wat die "grap" precies inhield.

Het commentaar van "Johan" laat ons zien :

De twitter was letterlijk "Eigenlijk zouden er VN-troepen naar Nederland gestuurd moeten worden om PVV'ers dood te schieten." Punt. Bij zo'n tweet moet je niet over literaire vormen gaan praten, of je oordeel door partijpolitiek laten bepalen. Lees hem nog eens en wees gewoon eerlijk: niet leuk en op geen enkele manier goed te praten. Schadelijk voor de VU en voor universiteiten in het algemeen.

Overigens heeft "Johan" met zijn commentaar helemaal gelijk.

:)

Spelling gecorrigeerd

Re: Grap? De gevolgen voor de maker.

Geplaatst: 28 jan 2011 18:21
door DeeDee
Nou ja, zo opzienbarend zijn de gevolgen ook weer niet.

De VU bemoeit zich, zoals in sommige reacties wordt geschreven, nergens mee maar distantieert zich van de uitspraken, dat is alles.

Heel terecht dat de VU zich van zulke uitspraken distantieert. Er werken heel veel mensen bij de VU en ik kan me voorstellen dat de medewerkers van de VU niet geassocieerd willen worden met meningen van mensen die voor Ad Valvas werken.

Re: Grap? De gevolgen voor de maker.

Geplaatst: 28 jan 2011 22:12
door Mahalingam
Dat krijg je dan:
PowNews zocht Breedveld op in zijn werkkamer in de VU. Vanaf 09:30 bij
http://www.powned.tv/uitzendinggemist.html
Hij doet wat tandeloos aan.

Re: Grap? De gevolgen voor de maker.

Geplaatst: 29 jan 2011 10:01
door Blues-Bob
Opmerkelijke lange tenen voor de vertegenwoordigers van het vrije woord. Ik zal geen lijstje maken van slechte grappen waar niemand grote problemen van heeft gemaakt maar achterwegen laten. Om maar te zwijgen van ronduit onbeschaafte opmerkingen, one-liners en voorstellen in de kamer, die niet eens als grap bedoeld worden. Overigens een verwijt wat de niet alleen meer te maken is naar PVV-ers, maar wie uitdeelt moet ook kunnen incasseren. Anders verspeel je ieder recht te klagen over lange tenen en korte lontjes.

Niet chique, maar niet onoverkomelijk. Bovendien wat is de functie van breedveld, afgezien van redacteur op de VU?

Groet,

Bob