Kijk, hier heb je weer zoiets.Waar ik ook niet in "geloof" op wetenschappelijke gronden is dat brandende gebouwen ( die gebouwd zijn om dit soort situaties het hoofd te kunnen bieden) met vrije val snelheid ( zonder enige weerstand ) op hun eigen grondvlak in elkaar zijgen....(WTC-7 ) door falen van 1 spant.....( volgens simulatie achteraf ) . Falen van 1 Spant(!) zou zorgen dat de rest van het HELE gebouw , waar niet dat relatief kleine brandje was, SIMULTAAN , zonder WEERSTAND , in VRIJE val , als een plumpudding in elkaar stort.
Ik heb ook niet het hele rapport gelezen, maar als ik de officiële verklaring lees voor het instorten (maar niet in het officiële rapport), is dat een totaal ander verhaal dan hierboven geschetst wordt.
Maar misschien kan je aangeven waar dat 1 spant verhaal en dat simultaan instorten (op filmpjes lijkt het bepaald niet simultaan) in het rapport staan, dan kan Brecht dat nakijken.