Gefeliciteerd!Kitty schreef:Dit vertel je hier wel even tussen neus en lippen door, maar hier mag je eigenlijk best heel erg trots op zijn!Devious schreef: Ik constateerde pasgeleden dat freethinker.nl in een epiloog van de Nederlandse versie wordt aanbevolen, samen met de Vrije Gedachte, Skepsis en het humanistische verbond.
Freethinker.nl aanbevolen in boek Richard Dawkins
Moderator: Moderators
-
siger
Freethinker.nl aanbevolen in boek Richard Dawkins
-
Atheist_1984
- Ervaren pen
- Berichten: 751
- Lid geworden op: 16 okt 2006 22:50
Nou het zijn maar 15 letters ergens in de appendix aan het einde van dat dikke boek, maar het is natuurlijk niet verkeerd om er in vermeld te staan, en dan ook nog naast skepsis, de vrije gedachte en het humanistisch verbond te staan. Dawkins had in de originele engelstalige versie een lijst met aanbevolen websites ('waar men van godsdienstige waanideeën losgeweekt kan worden', op zo'n soort manier staat het er ook), en de vertaler heeft Freethinker.nl, samen met de zojuist genoemde nederlandstalige websites en organisaties in een lijstje gezet als nederlandstalige alternatieven voor de engelstalige links en adressen van Dawkins.
'Bij een discussie die de redelijkheid zoekt heeft hij die het onderspit delft groter voordeel, voor zover hij er iets van opgestoken heeft.’ Epicurus (341-271vc)
Freethinker staat vereeuwigd op pagina 426, en daar hoort ie ook te staan. 
Doet me eraan denken dat ik GaM nog twee keer moet lezen (imitatio en creatio, toch Rereformed?
)
Doet me eraan denken dat ik GaM nog twee keer moet lezen (imitatio en creatio, toch Rereformed?
Edwards: Why the big secret? People are smart. They can handle it.
Kay: A person is smart. People are dumb, panicky dangerous animals and you know it.
Men in Black
Kay: A person is smart. People are dumb, panicky dangerous animals and you know it.
Men in Black
Tip uit de gayscene; if you got it, flaunt it!Devious schreef:Nou het zijn maar 15 letters ergens in de appendix aan het einde van dat dikke boek, maar het is natuurlijk niet verkeerd om er in vermeld te staan, en dan ook nog naast skepsis, de vrije gedachte en het humanistisch verbond te staan.
Niet te bescheiden, screenshotje erbij en even flink aandacht trekken.
Men gaat toch zeggen; kijk die fanatici daar geilen op goeroe Dawkins.
Als mensen een bepaald beeld van je hebben kan je praten als Brugman maar dat helpt toch niet, je kan het beter flink met de nodige show aanpakken, hebben ze nog meer om zich aan te ergeren.
Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another - Madonna
-
a.r.
Oh jee, ik ben het vorig jaar al tegengekomen en het bezorgde mij toen een "big smile", maar dat het bij zoveel anderen onbekend was, verwondert me eigenlijk...ik dacht eigenlijk dat "iedereen" op Ft dat boek wel gelezen en uitgeplozen zou hebben! Alsnog felicitaties dus maar, want het is en blijft natuurlijk wel een eer om hierin genoemd te worden! 
-
Destinesia
Ik weet niet of de vertaler voor de nederlandstalige alternatieven heeft gezorgd. Het is mogelijk dat hij gewoon de lijst (gedeeltelijk) heeft over genomen die op Dawkins website te vinden isDevious schreef: Dawkins had in de originele engelstalige versie een lijst met aanbevolen websites ('waar men van godsdienstige waanideeën losgeweekt kan worden', op zo'n soort manier staat het er ook), en de vertaler heeft Freethinker.nl, samen met de zojuist genoemde nederlandstalige websites en organisaties in een lijstje gezet als nederlandstalige alternatieven voor de engelstalige links en adressen van Dawkins.
Tsja, waarom ik het niet wist is vrij simpel: nog nooit ook maar een boek van Richard Dawkins gelezen

"De bijbel is net een spoorboekje van de NS, je kan er alle kanten mee op." - Fons Jansen
"Als er bij het dorp waar bergen bergen bergen bergen bergen, Bergen, bergen bergen bergen bergen bergen, bergen bergen bergen bergen bergen.". - Kees Torn
"Als er bij het dorp waar bergen bergen bergen bergen bergen, Bergen, bergen bergen bergen bergen bergen, bergen bergen bergen bergen bergen.". - Kees Torn
- The Prophet
- Bevlogen
- Berichten: 2869
- Lid geworden op: 09 mei 2007 14:24
- Contacteer: