Nee, dat vind ik echt niet erg, hoor. Ik loop er zelf ook al een hele dag naar te zoeken. Misschien kan ik er één opvissen:Plons schreef:@Allen: kunnen we eventjes on-topic blijven? Dus benoem de positieve componenten van de religie.
Voor o/a een beter overzicht te krijgen. Dan kun je het toch niet erg vinden als ik probeer een positief componenent te formeren?Rereformed schreef:
Maar het je richten op de godsdienst kunt je vergelijken met scholing krijgen op school: het wordt in onderdelen (vakken) opgesplitst.
Ik heb vaak gedacht dat 'religie' in de meest ruime zin betekent 'een ultimate commitment aan het leven', een laatste grond dat positieve waarde geeft aan het leven.
Nou nee, niet echt, want ik ben het alleen maar in mijn vrije tijd.Nee joh, dat meen je nietToevallig ben ik leraar godsdienst. ..
Ik bedoel ermee dat voor mij religie belangrijker is dan voor veel andere mensen, en wellicht hebben die andere mensen gelijk.