siger schreef:Als ze niet vlug een of andere hypothese bedenken bezit Zwitserland binnenkort de grootste ondergrondse parking ter wereld?
Volgens mij snap jij er niks van. Jij denkt blijkbaar dat als de LHC laat zien dat sommige van de theorieën waarschijnlijk niet overeenkomen met de werkelijkheid, de hele LHC een nutteloos apparaat is wat binnenkort in onbruik zal raken?
Meen je dat serieus? Hoe kom je daarbij?
De LHC is een machine waarmee we het onbekende verkennen. Niemand weet wat er met de LHC ontdekt zal worden. De LHC is echt niet alleen maar gemaakt om onze huidige theorieën te bevestigen. Zo werkt het natuurlijk niet als je je op onbekend experimenteel terrein begeeft in de wetenschap.
Het is onzinnig om te beweren dat de LHC een mislukking is omdat de resultaten van de experimenten laten zien dat het Higgs-boson en supersymmetrische deeltjes wellicht niet bestaan.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.—Philip K. Dick